O nás - Estrádní soubor VEŠke, z.s.

Estrádní soubor VEŠke, z.s.

Přejít na obsah
Náš estrádní soubor VEŠke, z.s. vznikl 6.9.2019. Navázali jsme na dvacetiletou činnost spolku Veselí šašci Leština, který po celou dobu rozdával zábavu a radost jak dětem, tak i dospělým. Náš spolek se rozhodl pokračovat v tom, co už má tradici a lidé o to mají zájem. Budeme i nadále pořádat plesy, avšak rozhodli jsme se pořádat MASOPUSTNÍ MAŠKARNÍ BÁLY. Budeme i nadále dělat PÁLENÍ ČARODĚJNIC vždy 30.4. Chceme pokračovat v pořádání POHÁDKOVÉHO ODPOLEDNE. Samozřejmě nevynecháme tradiční podzimní DRAKIÁDY. Jako novinku pro Vás připravujeme pořádaní letního PŘÍMĚSTSKĚHO TÁBORA a zaměříme se i na tvůrčí činnost. Rádi bychom v naší obci zavedli tradice VÁNOČNÍCH a VELIKONOČNÍCH JARMARKŮ spojených právě s tvůrčí činností a nějakým kulturním programem. Věříme, že obohatíme kulturní a společenský život nejen pro občany Leštiny, ale pro všechny, které oslovíme a kteří projeví zájem za námi přijet a zúčastňovat se našich akcí.
Zároveň přivítáme jakýkoli nový nápad, kterým bychom Vás pobavili, rozptýlili a potěšili. Pokud by se mezi Vámi našel někdo, kdo by s námi rád spolupracoval a chtěl by se stát členem našeho souboru, budeme rádi.
 
Jako řádně registrovaná nezisková organizace hledáme i finanční a materiální prostředky na naši činnost. Pokud byste chtěli přispět na naši činnost nějakou finanční částkou, budeme rádi. Nad částky 2 000 Kč vystavujeme smlouvu pro uplatnění odpisu na daňový základ, a rádi Vaši společnost zviditelníme. Přispívat můžete na účet č. 2901697801/2010.
Naše IČO je 08427283.
 
Těšíme se na plodnou spolupráci a na hodně hezkých chvil prožitých s Vámi.
Obec Leština
Partneři:
Návrat na obsah